Стройка

Новости строительства и недвижимости

Италия хочет присоединиться к Нормандскому формату
Італія хоче приєднатися до Нормандскому формату

В МЗС Італії заявили, що мають намір «збалансувати ситуацію» на переговорах у Нормандському форматі, нагадавши, що виступають за зняття санкцій з Росії.

Італія виступає за розширення європейського участі в роботі по врегулюванню ситуації в Україні і сама готова приєднатися до зусиль, які вже роблять Німеччина і Франція. Про це в четвер, 6 червня, заявив заступник міністра закордонних справ Італії Манліо Ді Стефано в інтерв’ю ТАСС.

«На підставі перших слів нового президента України ми вважаємо, що є перспективи відновлення діалогу, щоб збалансувати ситуацію, — сказав він. — Ми також вважаємо, що Євросоюз може грати більшу, ніж зараз, роль у виконанні Мінських угод, можливо, брати участь у моніторингу їх виконання, ніж поки що займаються тільки Франція і Німеччина», — сказав заступник голови МЗС Італії.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи означає це, що Італія також хотіла б брати участь у такій роботі в рамках нормандського формату, Ді Стефано відповів ствердно.

Він нагадав, що зняття санкцій з Росії закріплено у програмі уряду Італії, який прийшов до влади в 2018 році, але перш, ніж це відбудеться, повинні бути виконані Мінські угоди.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.