Стройка

Новости строительства и недвижимости

Стало известно о завещании Алибасова: кому достанется наследство
Стало відомо про заповіті Алібасова: кому дістанеться спадщину

Поки російського продюсера Барі Алібасова, який випив рідину для очищення труб, рятують лікарі інституту імені Скліфосовського в Москві, ЗМІ «ділять» його майно. Пишуть, що прямо у клініці він склав новий заповіт. І навіть повідомляють, кому дістанеться спадщину продюсера. Про це розповідає представник Алібасова Вадим Горожанкін.

Як пишуть «Известия», згідно з новим документом елітну квартиру площею 220 квадратних метрів в Мерзляковському провулку в Москві продюсер залишив своєму синові Барі Алібасову — молодшому. Йому ж дістануться ще дві квартири, площа яких складає приблизно за 100 квадратних метрів.

Права на створену Алібасовим групу «На-На» перейдуть учасникам колективу Володимиру Политову і В’ячеславу Жеребкину. Вони отримають авторські права на творчу спадщину, а також твори і назви групи.

Своїй дружині Лідії Федосєєвої-Шукшиної, з якою уклав офіційний шлюб рік тому, обіцяє земельну ділянку в Підмосков’ї, а також акції на суму близько $ 2 млн. Канадський сфінкс продюсера, згідно з документом, повинен залишитися у помічника Алібасова Сергія Моцаря.

Попередній заповіт Барі Карімович створив ще 2013 році, коли «репетирував» свою смерть, навіть труну приміряв.

Читайте також: Смерть Барі Алібасова спростували

«7 років тому Алібасов написав заповіт, в якому вказав і мене. Спадкоємці схвильовані, але схоже Барі і в цей раз всіх обламав», — пожартував адвокат Сергій Жорін, натякаючи на те, що у його друга буде все добре і він проживе ще довгі роки.

Раніше російські ЗМІ вже поховали Алібасова, повідомивши про його смерть. Цю новину спростували представники артиста. А його син повідомив, що життя батька нічого не загрожує.

До речі, сьогодні Барі Алібасову виповнилося 72 роки. Колишній друг продюсера, актор Станіслав Садальський вважає, що його могли навмисне отруїти.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.