Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України: Фігурант скандалу навколо «Укроборонпрому» екс-заступник секретаря РНБО Олег Гладковський просить зупинити свавілля радикалів.

Фігурант гучного медійного скандалу навколо держконцерну «Укроборонпром» екс-заступник секретаря РНБО Олег Гладковський вимагає від глави МВС Арсена Авакова і генпрокурора Юрія Луценка «навести порядок і покарати» радикально налаштованих молодих людей, в черговий раз штурмують його житловий будинок.

«Україна була, є і, сподіваюся, і надалі буде правовою державою, в якій діють закони», — заявив Гладковський у поширеному в ЗМІ заяві.

Він знову підкреслив, що «ні він, ні його рідні, не мають ніякого відношення до брехливих звинувачень», озвученим, за його словами, «скомпільованому» з «провокаційних» фактів журналістському розслідуванні, і ніякого «справи Гладковського» не існує».

Екс-заступник секретаря нагадав, що був звільнений президентом Петром Порошенком (2014-2019) з посади для забезпечення проведення об’єктивного розслідування озвучених звинувачень, а його син, ім’я якого також згадувалося в журналістському розслідуванні в якості фігуранта корупційної схеми, подав позов до суду на журналістів і зацікавлений в «швидкому» судовому розгляді.

За словами Гладковського, дії штурмують його будинок «псеводонационалистов», демонструють «неспроможність правоохоронних органів забезпечити порядок на вулицях українських міст і безкарність для правопорушників».

Нагадуємо, у зв’язку з резонансним медійним скандалом про корупції в оборонному секторі, у Києві та Київській області, де проживає Гладковський, періодично проходять акції та мітинги активістів, і в першу чергу, прихильників громадської організації «Національний корпус». Раніше в ЗМІ озвучувалися припущення, що її діяльність контролюється правоохоронцями.

Очолював з серпня 2014 року по березень 2018 року міжвідомчу комісію з питань ОПК при РНБО, а також з червня того ж року і по березень 2019 року міжвідомчу комісію з питань ВТС та експортного контролю, перший заступник секретаря РНБО Гладковський був звільнений указом президента 4 березня з метою забезпечення об’єктивного розслідування отримала широкий громадський і політичний резонанс інформації проекту «Наші гроші» Bihus Info корупції в оборонному секторі.

В ході зустрічі з представниками громадських організацій у квітні Порошенко уточнив, що озвучена в медіа в розпал президентської передвиборної кампанії інформація про корупцію в «Укроборонпромі» була «взята з витоку в правоохоронних органах». «Три роки велося розслідування, за рік до виборів була організована витік інформації, а за місяць до виборів вона була оприлюднена», — зауважив він.

Він підкреслив, що резонансні підозри у причетності до корупційних схем топ-менеджерів оборонного сектора, включаючи екс-заступник голови РНБО Гладковського, повинні бути розслідувані правоохоронними органами та доведені в суді.

Укроборонпром: Гладковський не мав повноважень впливати на закупівлі

В «Укроборонпромі» раніше уточнили, що автори телепроекту маніпулятивно використовували закриту інформацію порушених правоохоронцями в 2015-2016 роках кримінальних проваджень з приводу діяльності ТОВ «Оптимумспецдеталь» і пов’язали черговий медійний скандал навколо держконцерну з новою інформаційною диверсією проти України.

21 липня в Україні плануються позачергові вибори у Верховну Раду, замість намічених раніше на 27 жовтня чергових парламентських виборів.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.