Стройка

Новости строительства и недвижимости

Від Смешка на вибори йде лідер партії “Традиція і порядок”
Від Смєшка на вибори йде лідер партії «Традиція і порядок»

Лідер партії «Традиція і порядок» Богдан Ходаковський вирішив висуватися від партії «Сила і Честь» Ігора Смєшка на парламентських виборах. Про це Ходаковський розповів на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, він надав перевагу саме партії Смєшка через сходжу ідеологію та широкі можливості для організації проектів без усіляких тіньових домовленостей. У тієї ж годину Ходаковський зазначає, що він не обіцяє «золотих гір», однак натомість обіцяє справедливість винагороди та щастя перемоги.

“Політика – справа молоді, яка довела свою надійність важкою працею і випробуваннями фронту. Ми маємо відповісти на цей запит. Не обіцяю золотих гір. Роздати усім бюджету і знизити ціни на газ так просто не вийде. Обіцяю піт праці, справедливість винагороди і сподіваюсь на щастя перемоги», – пише лідер партії «Традиція і порядок». Також він додає, що ще однією причиною його бажання пійти на вибори є ті, що Житомирщина потребує свого представника в Парламенті, який буде знаті про проблеми людей.

“А ще йду тому, що Житомирщина давно потребує свого представника в Парламенті, який знає актуальні проблеми і не віддалений від людей. Я так само ходжу в неділю в церкву, так само дратуюсь розбитим дорогам і так само радію коли брати і друзі повертаються з фронту живі і здорові», – зазначає Ходаковський. За кампанію відповідає виключно сам лідер партії «Традиція і порядок». “Альо травня подвійну відповідальність, адже мене уповноважили на цей крок сотні активістів руху Традиція і Порядок. Я не можу розчарувати сподівання тих, хто вже декілька років пліч-о-пліч зі мною веде активну громадську діяльність. Ви можете долучитися вже сьогодні, пишучи в приватні.

Незалежно від результатів, формую довгострокові команди, які попри політичну обстановку, готові будувати успішну Житомирщину», – закликає політик. Богдан відмічає, що він вже зараз розпочав співпрацю з громадськими рухами на Житомирщині і готовий до зустрічей з усіма лідерами.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.