Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури: А хто б міг подумати, що ми могли б ніколи не побачити Х’ю Джекмана в ролі Росомахи.

Сьогодні жоден шанувальник «Людей Ікс» не зможе уявити Росомаху у виконанні іншого актора, а Х’ю Джекман міг так і не стати культовим героєм. В інтерв’ю він розповів, що на початку 2000-их його ледь не звільнили з першого фільму популярної франшизи.

«Мені сказали, що все йде не так, як сподівалися творці. Мене збиралися звільнити з мого першого голлівудського фільму — найбільшого в моїй кар’єрі. Я розлютився, повернувся додому і поскаржився дружині. Я скиглив і звинувачував всіх навколо», — зізнався Джекман.

Творцям дійсно довелося зіткнутися з проблемами під час розробки фільму «Люди Ікс», оскільки ніхто в той час не вірив в успіх кінокоміксу.

Х’ю розповів, що саме Дебора допомогла йому впоратися з труднощами і стати тим, ким він є. «Вона дуже терпляче слухала мене протягом години, а потім сказала, що я повинен більше довіряти собі: “Ти надто турбуєшся про те, що подумають інші. Зосередься на персонажі і довірся інстинкту. Ти впораєшся». Все завдяки їй», — сказав актор.

Подивитися цю публікацію в Instagram

I know no better way to spend a day off …. #mydebs

Публікація від Hugh Jackman (@thehughjackman) 23 Травень 2019 о 5:42 PDT

 

Нагадаємо, Х’ю Джекман грав Росомаху протягом 17 років і в цьому році разом з Патріком Стюартом увійшов в Книгу рекордів Гіннесу як актор, довше всіх інших грав свого героя. Він зіграв як у кинокомиксах про «Людей Ікс», так і в сольних проектах, останнім з яких став «Логан».

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.