Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури: ALEKSEEV зізнався, чому не припиняє виступати для російської аудиторії.

Популярний український артист Микита Алексєєв (саме таке справжнє ім’я талановитого хлопця, який нещодавно виступив на 17-ї Премії Муз-ТВ в Росії, не збирається залишати країну-агресора і продовжує виступати на російській сцені.

Нагадаємо, що на початку червня ALEKSEEV випустив свій черговий кліп на пісню «Цілуй». «Ця пісня, як і кліп — повне перезавантаження мого музичного стилю. Я дорослішаю, мої життєві орієнтири змінюються. Хочеться більше експериментів. Всі ці метаморфози органічні з моїм внутрішнім світом», — зауважує співак.

В одному з інтерв’ю Микита зізнався, що відвідує Росію, де отримує багато музичні премії: «Я люблю музику і я буду там, де вона є. В Росії у мене дуже багато шанувальників, які мене дуже люблять за мою музику. І на кожному концерті я завжди співаю українською мовою».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Симфонічний оркестр з 80 людина і пісня, яка так сильно запала в душу. Як Вам номер на Премії МУЗ-ТВ 2019? @muztv #ALEKSEEV #КакТыТам #ПремияМузТв2019 #live #stage #performance

Публікація від ALEKSEEV (@alekseev_officiel) 8 Черв 2019 о 7:52 PDT

Під час розмови з Катериною Осадчою, співак розповів про патріотизм, і те, що не варто зіставляти питання політики і творчості.

«Я вважаю, що треба бути патріотом своєї країни і своєї справи, безумовно. Я люблю Київ, це моє рідне місто, де я завжди буду жити. Я дуже люблю Україну і тому у мене з цим жодних проблем немає. Крім того, я люблю свою справу», — повідомив ALEKSEEV.

Осадча нагадала артистові про українських зірок, які навмисно відмовилися виступати в РФ. На що Микита відповів: «Я не сказав би, що дуже багато артистів відмовилися від концертів. Дуже багато артисти кажуть, що так зробили, тому що вони там нікому не потрібні».

Забавна пародія від Баби Доцьки: «Охорона, отмєна» гуцульська версія (Відео)

Нагадаємо, що ALEKSEEV на даному етапі зустрічається з учасницею музичного гурту «ВІА Гра», російською співачкою Уляною Синецкой. Вони перестали приховувати свої стосунки на одній з музичних премій року.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Вчора було багато уваги в нашу сторону. А ми просто отримували задоволення від атмосфери на червоній доріжці Премії МУЗ-ТВ. @muztv #ПремияМузТв2019 #МузТв #ALEKSEEV #redcarpet #gucci

Публікація від ALEKSEEV (@alekseev_officiel) 8 Черв 2019 о 7:47 PDT

Раніше повідомлялося, що українська співачка Ірина Федишин випустила літній кліп на пісню «Хочу на Мальдіви». На тлі казково красивих локацій Федышин мріє про відпочинок на райському острові і дражнить своєю ідеальною фігуркою в купальнику.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.