Стройка

Новости строительства и недвижимости

Боевики “ЛНР” стягивают бронетехнику и тяжелые минометы на Бахмутку
Бойовики «ЛНР» стягують бронетехніку і важкі міномети на Бахмутку

Після загострення ситуації в районі Попасній , контрольованої українськими військовими, бойовики т. зв. «ЛНР» вирішили посилити свої позиції на Стахановському «балконі» і в районі траси «Бахмутка», яка пов’язує український Сєвєродонецьк та окупований противником Луганськ.

Про це координатор групи «Інформаційне опір», нардеп від «Народного фронту» Дмитро Тимчук повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

За даними військового експерта, раніше було відмічено обладнання нових позицій і опорних пунктів окупантів в районі Сентяновки, Петровенек і Голубовського.

Крім того, супротивник почав перекатом перекидати в район «Стахановського балкона» додаткові вогневі засоби. Між Сентяновкой і Петровеньками зафіксовані три одиниці 120-мм мінометів на прихованій вогневої позиції, ще пара – північ Дачного в заростях біля Луганки, там же – кілька броньованих тягачів з зброєю МТ-ЛБ.

Цілком можливо, незабаром противник почне активні обстріл по позиціях Об’єднаних сил у Новотошковки і Кримського (також розташованих в районі Бахмутки), робить висновок координатор «Информсопротивления».

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.