Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури: Прем’єра документальної стрічки відбулася в рамках кінофестивалю Санденс на початку цього року.

У минулі вихідні Кріс Пайн приєднався до прихильників «Стар Треку», відсвяткував 10-річчя з моменту прем’єри нової трилогії спеціальним показом «Зоряного шляху». В ході показу Пайн представив ще й новий трейлер документального фільму «З любов’ю, Антоша» (Love, Antosha), присвяченого пам’яті колеги Пайна за «Стар Треку», Антона Єльчина.

Антон Єльчин загинув три роки тому, у червні 2016 року; акторові було всього 27 років. На початку цього року стало відомо, що батьки Антона зняли документальний фільм про пішов з життя сина, щоб показати, яким він був насправді».

Режисерське крісло картини зайняв Гаррет Прайс («Нешвілл», «Живий вантаж»).

Tony Awards 2019: у Нью-Йорку відбулася 75-ї церемонія нагородження премії

«Може бути, це егоїстично з нашої сторони, адже ми просто не готові відпустити Антона. Він пішов, але люди досі говорять про нього, фільми з ним досі виходять. Всі говорять, яким талановитим, розумним і добрим він був. Може бути, причина в цьому. Може бути, він ніколи насправді й не йшов», – каже Ірина Єльчина, мама Антона.

В кінотеатрах США документальний фільм з’явиться 2 серпня 2019, в Росії ж завдяки A-One Films «З любов’ю, Антоша» можна буде подивитися з 19 вересня.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.