Стройка

Новости строительства и недвижимости

"Меня чуть не убила корь": украинка шокировала сеть душераздирающей историей
«Мене ледь не вбила кір»: українка шокувала мережа несамовитої історією

Українка Марія Рудько шокувала мережа своєю розповіддю про те, як її недавно мало не вбила кір. Причому, київські лікарі вибрали досить екзотичний спосіб її порятунку.

Вона повідомила на своїй сторінці в Facebook, що в її медкарті є запис про те, що жінка нібито перехворіла на кір у віці 9 місяців. Однак, в реальності все виявилося по-іншому.

«При першій можливості йдіть натщесерце в найближчу лабораторію перевірити, що там у вас за антигенами, якщо треба вакцинуйтеся – Моз закупив достатньо якісної вакцини. Тому що в інфекційному боксі не прикольно. В реанімації не прикольно. Про можливі ускладнення почитайте самі. Тиждень не їсти і не спати теж не айс. Мені ще довго буде не прикольно», – написала вона.

Як з’ясувалося спочатку лікарі декілька днів поспіль не дозволяли збивати температуру до 40 градусів, призначили гомеопатичні горошинки під язик, трохи миш’яку і віск з яйцем на грудну клітку.

Коли дана терапія не принесла очікуваного результату, жінку відвезли в інфекційне відділення лікарні №9.

Читайте також: Меценати протягом 3 місяців передадуть в регіони 200 нових автомобілів швидкої допомоги, — Зеленський

«В перший день мені зробили укол від температури в 7 вечора і до ранку ніхто не заходив і не цікавився, як я і допоміг укол. А температура росла собі, кнопки виклику медсестри не було, як і нікого на посаді, далі були судоми, страшно, не пам’ятаю, реанімація (там мене тиждень рятували, за що я дуже вдячна). Мене виписали з реанімації в ту ж лікарню, і я поцікавилася, як кликати на допомогу і чому немає кнопки, на що мені прокричали що «буде Європа, буде і кнопка! Ось Зеленський …», – розповіла Марія.

Ця історія викликала ажіотаж у мережі. Користувачі поспівчували жінці. «Боже, який жах!», «Як страшно читати!» – пишуть вони.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.