Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури: Зірка фільмів «Близькість» і «Відпустка по обміну» отримав нову приголомшливу пропозицію від одного з найпопулярніших телеканалів сучасності.

HBO взявся за новий проект, головну роль в якому запропонували Джуду Лоу.

46-річний Джуд Лоу зіграє головну роль в серіалі «Третій день». Про те, що представники HBO і Sky запропонували британському актору виконати першочергову місію в новому проекті повідомляє видання Deadline.

Зйомки перших епізодів стартують вже в липні цього року, а в 2020 році шанувальники Джуда Лоу зможуть побачити його у прем’єрі серіалу «Третій день». За проект взялися Марк Манден і Денніс Келлі, які працювали над культовим серіалом «Утопія».

Том Хенкс пограбував магазин: що відомо

За сюжетом, Сем (Джуд Лоу) потрапляє на таємничий острів, який розташований недалеко від Великобританії. Там для нього відкриється новий світ, сповнений загадок, а також його чекає чимало пригод і дивовижних відкриттів. Однак події, які будуть відбуватися з Семом на острові, справлять на нього сильне враження, під дією якого в його пам’яті з’являться фрагменти з минулого. Вони спільно зі спогадами цього принесуть для головного героя важкий перід, який може спричинити негативні наслідки.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.