Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури: У цей вечір зірковим тренерам — співачці Джамалі, шоумену Dzidzio і учасникам групи «Час і Скло» — довелося зробити непростий вибір.

23 червня в ефірі каналу «1+1» пройшов найдраматичніший етап 5 сезону шоу «Голос. Діти» — перші вокальні бої. Для боротьби за місце в наступному етапі юні вокалісти підготували хіти від найпопулярніших виконавців.

З 12 вокалістів у команді кожного тренера в наступний етап пройшли лише четверо (всього 12). The Lime простежив за ходом 5-го випуску «Голос. Діти» і публікує його підсумки. Також дивіться нижче трійки найбільш сильних вокальних двобоїв.

Команда Dzidzio

«У мене в команді є три «кнопочки», які співають народні пісні, є три дівчинки «зажигалочки», троє хлопців, які музично підходять один одному і учасники, які розіграють на сцені справжній вокальний спектакль», — хвалився напередодні 5-го випуску шоумен Dzidzio. Однак у ході вечора приймати рішення зірковому тренеру було не так вже й легко.

Непростий вибір артистові довелося зробити і після поєдинку його підопічних Надії Верховський, Ярослава Карпука і Ліани Андреасян. Учасники проекту виступили з українською піснею «Гуцулка Ксеня», порядком вразив суддів і глядачів. Однак на проекті Dzidzio вирішив залишити саме Ярослава Карпука.

Команда групи «Час і Скло»

Непросто довелося в цю неділю і учасникам групи Час і Скло. Третіми за ліком на сцені проекту виступили Аделіна Іордаки, Софія Бишова і Карина Столаба. Для самого драматичного етапу шоу дівчата вибрали хіт ain’t My Fault співачки Зари Ларссон.

Після роздумів Надя Дорофєєва та Позитив вирішили написати ім’я переможниці бою на листочку і показати один одному. Прийняти рішення судді погодилися в тому випадку, якщо їх вибір збігається. Таким чином участь у проекті продовжила Карина Столаба.

Команда Джамали

Незадовго до старту 5-го випуску співачка Джамала зізналася, що має намір робити акцент на аранжуваннях: «Мені здається, з дітьми більше можливості експериментувати. На «Голос країни» учасники приходили з певним багажем, з артистичним стажем. Діти вірять твоєму слову, баченню. Це дуже цінно», — згадувала вона.

Від команди Джамали, мабуть, самим непростим був поєдинок Надії Довбуш, Єгора Уманця і Єсенія Селезньову. Співачка зізналася, що цей вибір дався їй вкрай складно. Тим не менш, правила є правила. На проекті залишилася Надія Довбуш.

Всього ж у наступний етап проекту пройшли 12 учасників — по 4 вокаліста з команди кожного тренера.

Команда Dzidzio

Вероніка Морська

Ярослав Карпук

Софія Винник

Ярослав Рогалський

Команда групи «Час і Скло»

Карина Столаба

Таїсія Скоморохова

Олександр Зазаришвили

Бугайчук Дар’я

«Голос. Діти» 5 сезон 4 випуск: всі подробиці останнього сліпого прослуховування

Команда Джамали

Надія Довбуш

Микита Ачкасов

Ярослав Політов

Варвара Кошова

6 випуск 5-го сезону пройде також в ефірі каналу «1+1» вже наступної неділі, 30 червня.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.