Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України: В московському СІЗО «Лефортово» український військовополонений моряк Віктор Беспальченко одружився на своїй коханій Тетяні.

Один з полонених українських моряків Віктор Беспальченко одружився в московському СІЗО «Лефортово». Про це повідомив український журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні мені довелося побачити дуже неординарна подія — весілля за гратами. В московському СІЗО «Лефортово» уклали шлюб наш військовий моряк Віктор Беспальченко і його наречена Тетяна. Незважаючи на непрості обставини — Тетяна в білій сукні, а наречений у костюмі. Жодне весілля не може відбутися без обручок і сьогодні не виняток. Тетяна каже — сьогодні тільки розпис. Ще буде справжня весілля, коли Віктор Беспальченко повернеться на батьківщину», — написав журналіст.

Як повідомлялося, 25 листопада 2018 року біля берегів окупованого Криму російські прикордонники обстріляли і захопили три українських військових корабля і затримали 24 моряків. Військовослужбовців звинуватили в незаконному перетині кордону Росії.

Україна вважає напад актом агресії з боку Росії, а моряків — військовополонених. Позицію України підтримали США, НАТО і Євросоюз.

Клімкін: Для РФ українські моряки — розмінна монета

25 травня цього року Міжнародний трибунал ООН по морському праву постановив, що Росія повинна негайно звільнити моряків, а також повернути Україні затримані разом з ними кораблі ВМФ. У відповідь МЗС Росії заявили, що керченський інцидент «не підпадає під юрисдикцію» цього трибуналу.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.