Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури: Українська група «Брати Гадюкіни» представили ліричну композицію з нового альбому «Сміх і Гріх» 10 липня.

Музиканти записали її за мотивами трьох найпопулярніших хітів групи – «Роксоляна», «Жовті Стрічки» та «Соломія».

Що цікаво, у записі треку також брала участь струнна група симфонічного рок-орекстра BREVIS, а кілька фраз для пісні були взяті з вірша Івана Франка. У синглі «Хто ти?» учасники групи вирішили створити єдиний образ жінки, які раніше вже зустрічалися в творчості Гадюкіних.

У мене є така особливість – я дуже погано запам’ятовую обличчя. Але почуття і емоції ще довго зберігаються в моїй голові. Напевно, настав вже час не розкидати, а збирати каміння… Так хто ж ця загадкова дівчина? Інтрига. Але коли повз мене йде гарна жінка, я подумки присвячую цю пісню їй, – зізнається один з учасників групи Павло Крахмальов.

Брати Гадюкіни – Хто ти: слухати аудіо онлайн

Зате інший виконавець Ігор Мельничук додає, що Івано Франка, до творчості якого вони звернулися, раніше сам надихався поезією Богдана Лепкого. «Життя триває! Головне – бути при пам’яті», – каже артист.

«Так, як ти!»: українська співачка представила новий сингл (Відео)

Пісня «Хто ти?» увійде в наступний альбом «Сміх і Гріх», реліз якого запланований на осінь цього року. Раніше вже відбулися прем’єри пісень «Крав», «ФРАНКЕНШТЕЙН / Oh My Love», «Сафарі» і «Сивина в бороду».

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.