Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури: Творець телеадаптации «Людини у високому замку» займеться серіалом по Warhammer 40,000

Games Workshop і Big Light Productions оголосили про зйомки високобюджетного серіалу «Эйзенхорн», події якого розгортаються у всесвіті Warhammer 40,000 та розкажуть про інквізитора Грегоре Эйзенхорне. Новину повідомляє Deadline.

Серіал заснований на циклі романів «Інквізитор Эйзенхорн», написаному Деном Абнеттом (Dan Abnett; «Вартові Галактики», «Люди Ікс», «Єресь Хоруса»). Яка стартувала в 2001 році книжкова серія була переведена на кілька мов і стала бестселером, продавшись тиражем понад півмільйона екземплярів по всьому світу.

Автор першоджерела називає головного героя неоднозначною особистістю. За його словами, Эйзенхорн — не безжалісний знищує демонів, яким він здається на перший погляд, а багатогранний персонаж, якому не чужі людські слабкості. Так, в ході циклу романів йому доводилося ставити під питання свій борг, розуміння Імперіуму і навіть власну ідентичність.

«Чорнобиль» отримав 19 номінацій премії «Еммі»

У ролі шоураннера і виконавчого продюсера шоу виступить Френк Спотниц (Frank Spotnitz; «Медічі: Повелителі Флоренції», «Людина у високому замку», «Секретні матеріали»). Другим виконавчим продюсером стане креативний директор Big Light Productions Емілі Феллер (Emily Feller; «Звичайна брехня», «Довірся мені»).

Інших подробиць про екранізації романів поки немає.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.