Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Трек «Shallow» може обійтися Леді Газі в кілька мільйонів доларів.

Одна з найепатажніших американських співачок Леді Гага потрапила в центр скандалу. Після зйомок у фільмі «Народження зірки», де актриса зіграла головну роль, вона представила чимало нових хітів. Так, саундтрек до стрічки під назвою Shallow назвали плагіатом і вимагають за нього чималу компенсацію.

Після прем’єри фільму «Народження зірки» пройшло більше півроку, проте імена головних героїв стрічки не зникають з відомих таблоїдів. Їх підозрюють у романі, то звинувачують у серйозному плагіаті. Про останньому повідомляє видання Page Six.

У джерелі відзначається, що музикант Стів Ронсен звинуватив Леді Гагу в свідомому запозиченні мелодії з менш відомого треку. Поп-виконавець запевняє, що оскароносна пісня Shallow, яку Гага виконує разом з Купером, створена на основі його хіта Almost.

Пенелопа Крус і Антоніо Бандерас відвідали прем’єру фільму «Біль і слава»

Зате співачка заявила, що комбінацію з трьох акордів, в якій Стів Ронсен помітив схожість, можна почути також в інших популярних треках, наприклад, в Dust In The Wind групи Kansas. Проте музикант таки має намір судитися з Леді Гагою, вимагаючи компенсацію у розмірі кількох мільйонів доларів. Він запевняє, що та порушила авторські права і скопіювала його пісню.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.