Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Він співпрацював з найбільшими видавництвами DC, Marvel і Harvey Comics.

У США на 89-му році життя помер художник коміксів Ерні Колон.

Про смерть художника повідомляється на його сторінці в Facebook. Відзначається, що він помер в четвер, 8 серпня. Причиною смерті стало онкологічне захворювання.

«Незвичайний Ерні Колон помер вчора вдень в своєму будинку у віці 88 років, в оточенні сім’ї, після року боротьби з раком. Він робив речі на своїх умовах. Спадщина, яку він залишає, дивно — більш ніж 60-річна кар’єра в коміксах, — не кажучи вже про роботу, яку він виконав в інших сферах, включаючи малювання, письмо, ліплення… Я не думаю, що було щось, чого він не міг зробити. Він любив творити — він завжди творив. Коли люди запитували, малює він, він відповідав: «Не знаю, чим я буду займатися, оскільки буду малювати, навіть якщо мені за це не заплатять», — сказано в пості.

«Вандалізм чи мистецтво?»: крутий стріт-арт у різних куточках світу (Фото)

Найпопулярніші роботи Ерні Колона — «Диво-жінка», «Зелений ліхтар», «Флеш» та багато інших.

Як повідомлялося раніше, Художник-карикатурист-гуморист-на-всі-руки-мастерист по імені Сі Дінг народився і виріс в Шанхаї, але в результаті опинився в Австрії, та так і залишився там жити. Так само і Залізна людина, Капітан Америка, Танос і Локі народилися в світі кіно Марвел, але потім завдяки старанням художника переїхали у всесвіт мультиків. І через майстерності Сі виглядають вони так, ніби тут і народилися

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.