Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Після покупки студії Fox компанія Disney призупинила розробку їх фільмів.

Компанія Disney стала власником кіностудії Fox, яку вважають однією з кращих у світі, близько півроку тому. Фанати чекали вибухових прем’єр, створених кращими компаніями, проте не все склалося, як хотілося. Представники Disney повідомили про скорочення програми та припинення зйомок фільмів від Fox.

Якщо римейки, над якими працює кінокомпанія Disney, отримують шалений успіх в прокаті, то фільми, які раніше випускалися студією Fox, приносять лише збитки. Варто нагадати, що в березні 2019 року компанія Disney об’єдналася з 21th Century Fox Найбільша угода століття коштує 71 мільярд доларів: компанія Disney купила відому кіностудію в одну корпорацію і зайнялася випуском їх стрічок.

Тому, після кількох провалів картин, які принесли збиток у розмірі 170 мільйонів доларів, представники Disney вирішили скоротити заплановану програму і призупинити розробку фільмів студії Fox. Про це повідомляє видання Variety.

Найсильніший удар по бюджету корпорації прилетів від фільму «Люди Ікс: Темний фенікс», прем’єра якого відбулася в червні 2019 року. Стрічка презентувалася в кіносвіті як завершення франшизи, однак, незважаючи на гучну рекламну кампанію, вона не те що не окупилася, а ледь не принесла збиток. Бюджет картини становив 200 мільйонів доларів, а в прокаті вона зібрала всього 252 мільйони доларів.

Квентін Тарантіно розповів, як зніме свій наступний останній фільм

Серед картин, які цінителі студії Fox все ж побачать в майбутньому, виявилися «Аватар» і «Планета мавп», оскільки процес розробки вже був запущений.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.