Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Все озброєння було розміщено з порушенням відводу ліній, визначених Мінськими домовленостями.

СММ ОБСЄ зафіксувала 10 серпня на окупованій Луганщині 29 реактивних систем залпового вогню «Град», які були розміщені з порушенням ліній відводу. Про це йдеться в опублікованому у вівторок звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

«10 серпня БПЛА СММ дальнього радіусу дії виявив 7 реактивних систем залпового вогню (РСЗВ; БМ-21 «Град», 122 мм) на полігоні біля н. п. Міусинськ (62 км до південно-заходу від Луганська); 2 буксирувані гаубиці (2А65 «Мста-Б», 152 мм) у н. п. Вільхівка (40 км на схід від Донецька) і 22 РСЗВ (БМ-21) поблизу н. п. Кришталевий (кол. Красний Луч; 56 км до південно-заходу від Луганська)», — йдеться у звіті.

Крім того, на окупованому Донбасі зафіксовані десятки одиниць важкого озброєння, яке було «розміщено за лініями відводу, однак за межами виділених місць зберігання».

«7 серпня на основі доступних СММ даних повітряного спостереження виявлено наявність: танків (невстановленого типу) на полігоні біля н. п. Шимшинівка (27 км до південно-заходу від Луганська), 16 танків і 16 одиниць буксируемої артилерії на полігоні поблизу н. п. Мирний (28 км до південно-заходу від Луганська)», — інформує СММ.

На Донбасі ОБСЄ за добу зафіксувала 65 вибухів

Також повідомляється, що 10 серпня БПЛА СММ дальнього радіусу дії виявив «20 танків (невстановленого типу) на полігоні біля н. п. Круглик (31 км до південно-заходу від Луганська)», ще три танка (імовірно Т-64) знаходилися біля Кришталевого. Крім того, 5 самохідних гаубиць (2С1), 12 буксируються гаубиць Д-30 «Жаба», 122 мм) і 8 танків (невстановленого типу) були виявлені на полігоні біля Міусинська, повідомили у місії ОБСЄ.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.