Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Спрощення надання громадянства. Безсмертного звільнили з ТКГ. Викриття російського шпигуна.

Громадянство України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким розширив перелік документів, які можуть бути підставою для набуття громадянства України, розширивши таким чином перелік осіб, які можуть отримати українське громадянство, на іноземців та осіб без громадянства, які захищали Україну, і на громадян РФ, які зазнали політичних переслідувань.

Також цим указом Кабміну доручено у тримісячний строк розробити проект закону України про порядок надання притулку.

Крім того, президент доручив уряду забезпечити оптимізацію процесу розгляду заяв громадян Російської Федерації про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, та прийняття в установленому порядку відповідних рішень.

«Євросолідарність» зробила пропозицію партіям «Голос» і «Батьківщина»

У партії «Європейська солідарність» прокоментували указ президента.

«На наш погляд, ті, хто захищав нашу Україну зі зброєю в руках, мають право на те, щоб отримати гарантії, в тому числі і громадянство з усім пакетом прав і відповідно обов’язків громадян України», — сказав новообраний народний депутат від «Європейської солідарності» Михайло Забродський.

У той же час обраний до парламенту за списком партії «ЄС» голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат Володимир Ар’єв вважає, що законопроекти щодо спрощення отримання українського громадянства окремим категоріям росіян повинен бути передбачено пряму заборону для учасників антиукраїнських політичних рухів.

Безсмертного звільнили з ТКГ

Президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного від виконання обов’язків представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на сході країни.

Сам же Безсмертний стверджує, що про даному указі він дізнався зі ЗМІ

Зеленський звільнив людей Порошенка з ще однієї комісії

В Офісі президента України Володимира Зеленського відзначають, що в даний час йде процес формування найбільш ефективної команди для відстоювання інтересів України в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Викриття російського шпигуна

У Львівській області контррозвідники викрили місцевого жителя, який виконував розвідзавдання спецслужб Російської Федерації.

Співробітники СБУ задокументували, що зібрані дані чоловік передавав російському розвіднику, який працював під дипломатичним прикриттям генконсульства РФ у Львові.

За діяльність, несумісну зі статусом консульської посадової особи МЗС України оголосило дипломата-шпигуна «persona non grata». Він вже залишив територію України.

У свою чергу Росія оголосила персоною нон-грата співробітника генконсульства України у Санкт-Петербурзі.

Ястремська на чемпіонаті Прем’єр 5

Українська тенісистка Даяна Ястремська стартувала на чемпіонаті Прем’єр 5 в Цинциннаті з перемоги.

У першому ж поєдинку 32-й номер світового рейтингу обіграв екс-першу ракетку світу Каролін Возняцкі (нині вона займає 19-е місце).

Динамо покидає Лігу чемпіонів

У Києві на Олімпійському відбувся матч-відповідь кваліфікації Ліги чемпіонів між Динамо і Брюгге.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.