Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Фестиваль «Музика в старому Львові» в обласному центрі пройде вже в шостий раз.

У Львові відбувся концерт-прелюдія до фестивалю «Музика в старому Львові», під час якого мешканці та гості міста змогли насолодитися ексклюзивним проектом «Нова квадромузыкальная система». Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Концерт відбувся за участі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», на базі якої і сформувався фестиваль. Він представив музичну програму в оригінальному акустичному рішення: публіка розташовувалася в центрі, а виконавці сформували чотири острівці навколо слухачів», — йдеться в повідомленні.

Під час фестивалю відбудуться події, кожне з яких буде демонструвати багатовимірність, різноманітність і унікальність музичної культури міста.

У програмі — концерти органної музики за участю американської виконавиці Гейл Арчер, провідної української органістки Олени Мацелюх і польського органіста Владислава Шиманського; концерти барокової та класичної музики європейських і українських художників у цікавих виконавських втіленнях. У фойє Львівської національної філармонії у виконанні Євгена Кострицького (скрипка) та Олени Жукової (клавесин) прозвучить повний цикл з шести сонат для скрипки і клавесина В. С. Баха, для чого у Львів привезуть унікальний інструмент — клавесин нідерландського майстра, зроблений в 1968 році як точна копія великого французького клавесина XVIII ст. і розписаний вручну.

У Сумській області проходить міжнародний рок-фестиваль «Схід-Рок»

Концерти пройдуть у знакових для міста локаціях: у фойє Львівської національної філармонії, Гарнізонного храму св. апостолів Петра і Павла, Храмі святого Іоанна Хрестителя, Латинському кафедральному соборі та інше. Також фестиваль пошириться на пограничний український селище Нижанковичі і польське місто Краків.

Багато події музичного свята будуть безкоштовними, тому відвідати їх зможуть усі бажаючі.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.