Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Валерій Кірсанов, якого засудили на 9 років за обстріл Маріуполя, виходить на свободу.

Коректувальник обстрілу Маріуполя в січні 2015 року Валерій Кірсанов, якого в червні засудили до 9 років тюрми, виходить на свободу завдяки так званим «законом Савченко».

«Закон є закон, і всі ми повинні його виконувати. Засуджений на 9 років покидьок Кірсанов, корректировщик вогню по мікрорайону Східний в Маріуполі, сьогодні виходить на свободу».

«Він відбував покарання за вироком суду від 18 червня 2019 року, але за «законом Савченко», виходить на свободу».

У Києві затримали чергового «злодія в законі» (Відео)

За словами Аброськіна, Кірсанов винен у вбивстві 31 мирного жителя Маріуполя і пораненні 117 наших громадян. Він назвав «закон Савченко» ганебним і додав, що сьогодні відповідальність за нього несуть всі українці.

За так званим «законом Савченко», один день попереднього ув’язнення зараховувався як два дні терміну відбування покарання.

Після прийняття цього закону в 2015 році з тюрем достроково порівняно з фактичним терміном покарання випустили чимало людей, засуджених за тяжкі злочини. Серед них був і колишній нардеп Віктор Лозінський, який застрелив селянина поблизу смт Голованівськ.

24 січня 2015 був обстріляний житловий мікрорайон Маріуполя «Східний». В результаті обстрілу загинули 29 чоловік і 92 отримали поранення. За даними СБУ, обстріл зробили кадрові військовослужбовці Російської Федерації.

Кірсанова затримали 24 січня 2015 року. Коректувальник вогню по Маріуполю підтвердив, що обстріл міста проводився російської артилерійською батареєю.

Рятуючи сусіда пенсіонерка віддала шахраям 2 тис доларів

18 червня 2019 року Приморський районний суд Маріуполя визнав Валерія Кірсанова винним у коригуванні обстрілу мікрорайону «Східний» і засудив до 9 років позбавлення волі.

23 грудня 2015 президент Петро Порошенко підписав так званий «закон Савченко».

Це був перший законопроект, внесений тоді ще депутат «Батьківщини» Надією Савченко.

У травні 2017 року Верховна Рада внесла зміни в так званий «закон Савченко».

Новий документ передбачає, що «попереднє ув’язнення зараховується судом у строк покарання при засудженні до позбавлення волі день за день».

 

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.