Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:НАБУ оголосило про завершення розслідування розтрати 8,6 мільйона «Центрогаза».

Детективи НАБУ спільно з управліннями Генпрокуратури України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершили розслідування факту розтрати 8,6 млн грн «Центрогаза».

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«Детективи НАБУ спільно зі слідчими управління спеціальних розслідувань ГПУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП завершили розслідування факту розтрати 8,6 млн грн дочірнього підприємства «Центрогаз», що входить до складу ВАТ «Кіровоградгаз» (51% акцій належать НАК «Нафтогаз України»)», — йдеться в повідомленні.

За версією слідства, напередодні звільнення з посади, влітку 2017 року, тепер вже колишній керівник ДП «Центрогаза» уклав договір на закупівлю очолюваним ним підприємством 1,3 млн куб. м газу за 9,035 млн грн у комерційної компанії на обтяжливих для «Центрогаза» умовах.

Так, за цим договором «Центрогаз» повинен здійснити повну передоплату або в іншому випадку продавець звільнявся від поставки, а ДП зобов’язувалося сплатити штраф у розмірі 100% вартості газу.

Суд не задовольнив апеляцію НАБУ по справі Головіна

«Будучи обізнаним з цими умовами, екс-керівник «Центрогаза» розпорядився перерахувати постачальнику газу лише частина суми в розмірі 8,6 млн грн. Тим самим вчинив розтрату коштів підприємства, адже газ за таких умов «Центрогаз» не отримав», — підкреслили в бюро.

Як зазначається, розслідування наведених фактів здійснювалося з квітня 2019 року.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.