Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Колегія суддів відхилила клопотання детективів НАБУ про зміст Головіна під вартою.

Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою екс-керівника головного управління Нацполиции в Одеській області Дмитра Головіна. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Київського апеляційного суду.

«Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подані прокурором і стороною захисту на рішення слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 26 липня 2019 року, яким відмовлено в задоволенні клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою», — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що до підозрюваного Головіна застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком до 25 вересня 2019 року включно.

У НАБУ розповіли, скільки справ на служителів Феміди передали в суд

Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва призначив Дмитра Головіна запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Раніше повідомлялося, що колишнього начальника головного управління Нацполиции в Одеській області Дмитра Головіна затримали в рамках розслідування про контрабанду цигарок через Одеський морський порт.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.