Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Сергій Князєв заявив, що Нацполиция здатна забезпечити автомобілями своїх співробітників.

В Національній поліції України планують забезпечити кожного поліцейського офіцера громади власним службовим транспортом, повідомив голова Нацполиции Сергій Князєв.

Як повідомляє в четвер прес-служба Нацполиции, проект «Поліцейський офіцер громади» за підтримки США почав активно впроваджуватися в п’яти областях України, в тому числі Хмельницької області.

«Ми можемо забезпечити кожного офіцера, який буде працювати в громаді, службовим автомобілем. Два офіцери – два автомобіля, три офіцери – три автомобіля. І вони не поїдуть зі своєї території когось конвоювати або щось охороняти», — зазначив Князєв.

Нацполиция з новими авто посилює патрулювання на лінії розмежування

За його словами, офіцери будуть постійно перебувати в ВІДГ (об’єднаної територіальної громади), періодично з’являючись у відділі поліції для звіту або отримання побажань. При цьому комунікація поліцейського з керівництвом поліції буде відбуватися з використанням електронних засобів зв’язку.

Крім того, згодом – після навчання офіцерів громад – можливий варіант їх оснащення електронними засобами для стягнення штрафів за правопорушення, які відносяться до зони відповідальності поліції. Це дозволить зайвий раз не доставляти людини у відділ поліції або не відволікати його від справ.

Князєв зазначив, що Національна поліція не планує до кінця року зупинятися на п’яти областях, де розпочнеться проект «Поліцейський офіцер громади». Наступним кроком стане реорганізація роботи відділів та відділень поліції на місцях.

Князєв пояснив, чому неможливо здолати мафію бурштинову

У свою чергу керівник регіонального офісу ІСІТАР (International Criminal Investigative Training Assistance Program) в Україні Міністерства юстиції США Джон Монтанио зауважив, що проект «Поліцейський офіцер громади» дозволить головам ВІДГ працювати разом з поліцією, спільно знаходячи і вирішуючи проблеми на інтимному рівні.

«Майбутні поліцейські офіцери громади, які будуть працювати у ваших громадах, будуть вчитися, як знаходити, вирішувати, зменшувати кількість і викорінювати проблеми перед тим, як вони можуть перетворитися на великі неприємності. Це називається проактивним підходом у роботі поліції», — сказав Монтанио.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.