Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Уряд затвердив план підготовки та відзначення 28-го Дня незалежності України.

Кабінет міністрів України на засіданні 14 серпня затвердив план заходів з підготовки та відзначення 28-й річниці незалежності України.

Як повідомляється на офіційному сайті уряду, відповідний проект розпорядження Кабміну розроблено Міністерством культури на виконання указу президента України.

Планом заходів передбачено проведення 23 серпня до Дня Державного прапора України у Києві, інших населених пунктах і закордонних дипломатичних установах України офіційної церемонії урочистого підняття Державного прапора України, а також культурно-мистецької події «День прапора» на Софійській площі в Києві.

24 серпня, у День незалежності України, передбачено проведення урочистостей за участю представників центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, представників іноземних держав, міжнародних організацій, духовенства, громадськості, а також організація та проведення урочистих заходів в інших населених пунктах України.

Відбудеться покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції.

У День Незалежності пройде Марш захисників України

У м. Львові пройде національний телепроект «Українська пісня / UkrainianSongProject».

Крім того, заплановано проведення низки інформаційно-освітніх та патріотично-виховних заходів, тематичних міжнародних наукових, науково-практичних конференцій, круглих столів, фотодокументальних виставок.

Закордонні дипломатичні установи України проведуть урочисті заходи, пов’язані зі святкуванням 28-й річниці Незалежності, в тому числі за участю представників української діаспори.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.