Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Понад 90% особового складу ЗСУ вже є професійними військовими.

Міністр оборони України Степан Полторак заявляє, що особовий склад Збройних сил країни вже на 92% складається з професійних військових.

«Вже вдалося дійти до такого рівня, коли 92% особового складу Збройних сил є професійними військовими. А решта — це близько 20 тис. — є строковиками, які не виконують завдань в районі ООС», — розповів Полторак в інтерв’ю офіційному інформаційному ресурсу Міноборони України «Армія Inform», опублікованому в понеділок.

Він зазначив, що професіоналізація ЗСУ – ключовий фактор, при цьому його опорним елементом є зміна системи підготовки кадрів, яка потребує кардинальної зміни.

«… її треба було міняти кардинально, тому що, на мій погляд, наші військові вузи занадто відірвані від практики. І це не дозволяє офіцеру приймати правильні рішення. Особливо ця «відірваність» була помітною на початку російської агресії. На жаль, багато викладачі вміли воювати лише на картах і в основному мали теоретичну базу. І коли до такого вчитель потрапляє комбриг, який пройшов АТО, воював і приймав рішення на полі бою, то якість такого навчання є сумнівним», — пояснив міністр.

Полторак обговорив з НАТО реформи оборонної сфери України

У зв’язку з цим, розповів Полторак, в Міноборони залучають до викладання і підготовки досвідчених бойових офіцерів.

«Звичайно, треба було змінити і програми навчання, адаптуючи до сучасного досвіду. В тому числі і під час підготовки за кордоном. Тільки в США зараз навчаються понад 70 наших військовослужбовців», — додав міністр.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.