Стройка

Новости строительства и недвижимости

Yuriy Zimenko

Дизайн-студія Yuriy Zimenko працює в Києві вже 15 років. Відомий своїм лакшері і мінімалістичним стилем, жвавим колірними моментами, він створював дизайн-проекти квартир та будинків в своїй країні і за кордоном.

Дизайн меблів від Zimenko визначається почуттям гумору. Шафи серії Roomy Wardrobe Numbers Game прикрашені розсипом золотих цифр.

Його колекція меблів Op-art складається з шафи, скрині та журнального столика, кожен з яких має два контрастних шару: фанерну поверхню з перфорованими отворами, через які видно чорна матова основа, що забезпечує вражаючий візуальний ефект.

Колекція натхненна арт-рухом 20 століття, в якому геометричні фігури створювали оптичні ілюзії.

Balbek Bureau

Очолювана Славою Балбеком ахитектурная і дизайнерська фірма Balbek Bureau включає в себе і меблевий бренд Propro, що працює, в першу чергу, для офісів.

Студія також веде проект під назвою Tuyvo, в рамках якого формує дизайн навколишнього простору – наприклад, створюючи лавки для місцевого парку з вбудованою сонячною панеллю.

Недавні проекти включали в себе проектування київської штаб-квартири української IT-компанії Grammarly, яка займає два верхніх поверхи 14-поверхового будинку в центрі міста.

Balbek створив універсальний простір з місцями для усамітненої роботи і різними зонами відпочинку, конференц-залом, місцями для сну і навіть звукоізольованій музичної кімнатою. Серед інших проектів – готель Bursa і магазин одягу Syndicate в столиці.

Ryntovt Design

Студія архітектури, дизайну інтер’єру та меблів Ryntovt Design працює в Харкові вже 25 років. Екологічна та соціальна відповідальність займають центральне місце в етичній позиції компанії.

Меблі студії часто изготоваливается з твердих порід деревини, таких як горіх, ясен, акація, бук, дуб, і обігрує сильні сторони конкретного матеріалу.

У багатьох предметах меблів від Ryntovt є вставки контрастною деревини, які підкреслюють особливі якості різних порід дерева.

«Екодизайн для нас – це не тільки використання натуральних матеріалів, але і еко-сенс, еко-любов, еко-життя в цілому», — говорять в студії. «Наша меблі так само унікальна, як структура і текстура деревини, яку ми використовуємо у виробництві».

Sergey Makhno

Незважаючи на те, що студія Сергія Махно декларує, що вона займається, в першу чергу, архітектурною практикою, інтер’єр і предметний дизайн вона теж розробляє.

Махно почав з розробки інтер’єру кафе для одного, зараз студія з його ім’ям реалізувала більше 600 проектів в 16 країнах. Нещодавно студія отримала замовлення на оформлення Українського музею сучасного мистецтва. Проекти інтер’єрів Сергя Махно, як правило, мають неабиякий постіндустріальний характер з відіграють велику роль ефектним освітленням.

Підрозділ предметного дизайну компанії — це різні напрями: від м’яких меблів Elephant величезних форм до світильників з шорсткими органічними поверхнями, таких як недавня колекція Crust.

Fild

Київський бренд Fild разработывает дизайни квартир, а також аксесуарів для дому – таких як світильники, стелажі, підноси, гачки. Вони навіть узялися за брендинг модного бренду Podolyan і ювелірного бренду Samokish.

Заснована в 2013 році Даном Вахрамеевым і Катериною Федоренко компанія відкрила свій перший магазин в грудні 2016 року в будинку з сірим фасадом і яскраво-жовтою дверима, відповідної бренду. Через кілька місяців вони стали першим українських брендом, представленим на Стокгольмській меблевої ярмарку.

«Fild побудований на принципах чистих мінімалістичному ліній і форм об’єктів, як у графічному дизайні, так і в дизайні інтер’єру», — говорять в компанії. «Команда засновує своє сприйняття на лаконічному дизайні, зручність використання і приємних текстурах».

Faina

Faina – дизайнерський бренд з Києва,заснований Вікторією Якушей у 2014 році з метою оновити традиційний український дизайн і зробити його більш відомим за межами країни. Офісний інтер’єр студії внесений у лонг-лист міжнародної премії Dezeen Awards в цьому році в номінації малих інтер’єрів робочого простору.
«З почуттям щирої любові до своїх національних коренів я вирішила зробити українську ідентичність зрозумілою і впізнаваною в усьому світі», — каже Вікторія Якуша.

«В дизайні своєї колекції Faina я хочу відобразити всю життєву силу енергії, яка накопичувалася на українській землі протягом століть – представивши її, як мені здається, в сучасній інтерпретації».

Для виготовлення предметів меблів дизайнер використовує незвичайні матеріали – в тому числі, глину, дерево, вербу і льон. Верба вплетена в абажури, а глина використовується для товстих ніжок столу.

А в колекції Ztista форми створюються шляхом покриття металевого каркаса льоном в органічному вигляді. Поверхня потім покривається биополимерным покриттям для створення міцної водонепроникної поверхні.


Читайте також:

  • ВІДЕО ДНЯ: Архітектурний проект, що перетворився в мультфільм
  • У сербському місті Нові Сад побудують двоповерховий міст через Дунай з офісами і старовинним готелем (ФОТО)
  • У Мінську триває будівництво самого амбіційного білоруського проекту

Джерело: dezeen.com

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.