Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Стрічка стала володарем двох премій «Оскар» у номінації «найкращий анімаційний фільм» та «найкраща пісня» «Let It Go», а також отримала ряд інших престижних нагород.

Постановку Disney On Ice «Холодне серце» (Frozen) можна буде побачити з 3 по 6 січня в київському Палаці спорту.

Автор видовищно льодового шоу – світовий виробник розважальних вистав для сім’ї Feld Entertainment Inc, який за роки існування показав свої шоу більш ніж в 75 країнах на шести континентах.

«Холодне серце» – оскароносна історія Дісней і самий касовий мультфільм не тільки за час існування компанії, але і всього кінематографа. На додаток казка про королівських сестер Анну і Ельзу була визнана критиками кращим диснеївським повнометражним мультфільмом з часів епохи ренесансу студії.

У 2020 році історія «Холодного серце» оживе в дивовижному шоу на льоду. Побачити її можна буде під час гастролей Disney On Ice в Києві, у Палаці спорту під час новорічних свят.

За хореографію персонажів Disney On Ice «Холодне серце» (Frozen) відповідає Сінді Стюарт – хореограф олімпійських чемпіонів і медалістів і чотирикратна власниць премії «Хореограф року». За декорації – Стів Басс, володар премії Еммі, художник-декоратор 83-ій щорічній церемонії Академії (Annual Academy Award), кількох церемоній премій Тоні (Tony), » Греммі (Grammy) і таких популярних телевізійних шоу, як «Доброго ранку, Америка «(Good Morning America) і «Вулиця Сезам». За костюми – номінант на премію Еммі і костюмер кращих бродвейських шоу Грегорі А. Поплик.

Завдяки захоплюючим спецефектів і професійних трюків від фігуристів світового рівня під час шоу Disney On Ice глядачам обіцяють повне занурення в історію. Вони опиняться у фантастичній зимовій країні чудес, яка буде відтворена на льоду з найбільш дивовижних фантазій Діснея.

Хто зіграє Маргарет Тетчер у четвертому сезоні серіал «Корона» (Фото)

Побачать і переживуть улюблені оскароносні пригоди наживо. Магія «Холодного серця», під музику улюблених хітів, включаючи відому на весь світ «Let it Go», перенесе шоу в світ зимового королівства Эренделл. Там, разом з принцесами Ельзою і Анною, веселим сніговиком Олафом, Крістофом, його вірним оленем Свеном і містичними тролями, глядачі шоу переживуть чимало пригод, відкривши в кінці секрет самої магічної сили – любові.

Ведучими шоу стануть легендарні герої Діснея Міккі і Мінні Мауси. Спеціальними гостями: герої всесвіту Дісней і Піксар: персонажі «Історії іграшок», «В пошуках Немо» і діснеївського мультфільму «Король лев». Як обіцяє сам Дісней – це буде незабутній свято любові і дружби, який наповнить сім’ї приємними спогадами на все життя.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.