Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Євген Філатов прикрасив провокаційний роман «Дилер реальності».

10 вересня відбудеться презентація дебютної книги-провокації від болгарського письменника Ніколаса Димитрова – «Дилер реальності». До співпраці письменник запросив соліста групи The Maneken Євгена Філатова, який з’явився на обкладинці видання.

За словами представників видавництва «Фабула», реліз може стати одним з найскандальніших. Все тому, що у книзі «Дилер реальності» не церемоняться зі світовими релігіями, а автор не боїться описувати секс при прийомі на роботу, порнографічні експерименти над мільйонами людей і розповсюдження цифрових наркотиків.

«Кожен з нас зараз творець і дилер реальності. Ми щодня пропонуємо, продаємо, рекламуємо досконалу цифрову ілюзію. The Maneken це робить за допомогою музики. В епоху digital ми можемо керувати світом і всі приречені на вічне життя. У цьому контексті обличчя на обкладинці – символ того, що кожен з нас може стати брендом або навіть Богом», – розповів Ніколас Димитров.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Приготуйтесь до скандальної книги! Ми відкриваємо #ПЕРЕДПРОДАЖ на дебютну книгу болгарського письменника Ніколаса Дімітрова «Дилер реальності»!! Це шалений кібер-панк! . В недалекому майбутньому технічний прогрес перевершить усе, що ми знали досі (і навіть ті, про що не здогадуємось). Не залишиться ні заборон, ні моралі, ні поваги до релігій. Усе заполоняти розпуста, гаджети і наркотики. А для декого усе це відразу… Багатії потонути у своїх збочених фантазіях в новій розробці таємничої медіакорпорації — Персональній Реальності. . Корпоративний шпигун Золтан Варго отримує завдання проникнути в надра корпорації, що створює ці реальності, щоб з’єднання з’ясувати суть зловісного проекту, але сам виявляється втягнутий у диявольську гру. . Порнографічний експеримент над мільйонами людей і запуск першої цифрової релігії в світі ламають усі його плани, і Золтан відкриває для себе одну приголомшливу істину… На Книжковому Форумах у Львові автор презентує роман «Дилер реальності» мовою оригіналу, а вже в грудні книга з’явиться в українському перекладі . Прямо зараз книгу можна замовити у коментарях, діректі або на нашому сайті за акційною ціною 220 грн. . ⭐Акція Діє Безкоштовна доставка Новою Поштою. . #скороупродажу #готуєтьсядодруку #новинкафабули #дилерреальности #ніколасдімітров #николасдимитров #видавництвофабула #дебютнийроман #фабула #fabulabook

Публікація від Видавництво «Фабула» (@fabulabook) 3 Вер 2019 о 7:19 PDT

ТОП-5 книг про бунтарство і субкультури, про яких ви не пошкодуєте

Але не тільки через сюжету книгу можна з легкістю назвати провокаційною. Над ілюстраціями до роману, який розрахований на читачів віком 18+, працювала 13-річна дівчинка.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.