Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Деніел Редкліфф пояснив чому не хоче зніматися в рімейку «Гаррі Поттера».

В останні кілька днів по мережі почали поширюватися чутки про те, що студія Warner Bros. нібито розраховує зняти продовження «Гаррі Поттера», та ще й повернути «стару гвардію» в особі Деніела Редкліффа, Емми Вотсон і Руперта Грінта. Помилкові чутки були спровоковані таємничим повідомленням Джоан Роулінг у Twitter – і хоча буквально через день з’ясувалося, що її твіт присвячений виключно акції з участю акторського складу п’єси «Прокляте дитя», фанатів було вже не заспокоїти. Тим не менш, розраховувати на те, що у «Гаррі Поттер» дійсно з’являться продовження за участю зірок оригінальний серії, поки точно не варто.

У недавньому інтерв’ю сам Деніел Редкліфф підкреслив, що зовсім не зацікавлений у зйомках якогось ремейка, ребут або продовження «старих» франшиз. У интервьюон прокоментував самий популярний голлівудський тренд останніх декількох років – відродження старих франшиз і зйомки ремейків, від зовсім недавно анонсованого Disney ремейка комедії «Один вдома» до спроб «ребут» культових серіалів минулого. Редкліфф до цієї тенденції відноситься прохолодно:

Не думаю, що хотів би побачити ремейки більшості з тих фільмів, які я люблю. І абсолютно точно не хотів би знятися в одному з таких ремейків, – заявив актор.

Варто віддати належне Деніелу – він як і раніше залишається послідовним і твердо дотримується свого рішення не брати участь більше в великобюджетних франшизах після того, як в 2011 році на екрани вийшла остання частина «Гаррі Поттера». Тим не менш, фанати невтомно «сватають» Редкліффа в киновселенную Marvel – наприклад, нещодавно акторові почали готувати роль Росомахи після його необережної жарти в черговому інтерв’ю.

Поттероманам на радість: Джоан Роулінг натякнула на продовження «Гаррі Поттера»

Зрозуміло, незважаючи на небажання приєднуватися до «довгограючим» франшизам, без роботи Редкліфф не сидить. Нещодавно стало відомо, що він повернеться в подовженому на 2 сезон серіалі «Чудотворець», а 9 вересня відбулася світова прем’єра фільму «Гармати Акимбо», на зйомках якого кілька місяців тому Деніел Редкліфф чимало насмішив папараці і примудрився перетворитися в ходячий мем.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.