Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Громадянка Австралії, мати якої загинула під час пожежі в готелі «Токіо Стар», хоче щоб їй виплатили мільйон доларів моральної шкоди.

В Одесі дочка 73-річної громадянки Австралії, яка загинула в ніч на 17 вересня під час пожежі в готелі «Токіо Стар», вимагає 1 млн дол. в якості компенсації за моральний збиток. Це випливає з постанови Київського районного суду Одеси, прийнятого минулого тижня.

Зокрема, суд розглянув клопотання представника прокуратури про арешт майна одного із співвласників готелю з метою забезпечення цивільного позову.

Як випливає з клопотання, в результаті пожежі в готелі «Токіо Стар» загинули 9 людей, понад 10 осіб отримали тілесні ушкодження (опіки). Серед загиблих – громадянка Австралії, дочка якої заявила цивільний позов про стягнення матеріального збитку – понад 628 тис. грн та моральної шкоди – 1 млн дол.

Представником потерпілої заявлено клопотання про вжиття заходів щодо накладення арешту на майно підозрюваного з метою забезпечення цивільного цього позову. Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, суддя задовольнив клопотання в повному обсязі.

Таким чином, арештовано все рухоме і нерухоме майно фігурантів, в тому числі житло, автомобілі, гроші тощо

«Трусять по повній: В Одеській області масові перевірки готелів

Встановлено, що фігурант є засновником і має цінні папери наступних юридичних осіб: «Юніком-ПІВДЕНЬ», товариств з обмеженою відповідальністю — Фірма «Київ сервисЙ», «Фірма «Київ плюс», «Фірма «Київ», «ДАГДА-2013», «Динара» і «ЛЮКСАПАРТ». Також мова йде про благодійному фонді «Світ не без добрих людей» і громадської організації «Центр захисту інвалідів».

Як повідомлялося раніше, в ніч на 17 серпня в одеському готелі «Токіо Стар» сталася пожежа, в результаті якого загинули дев’ять осіб, ще дев’ятьох госпіталізували.

Серед загиблих – 10-річна мешканка Сум і її мати, громадянка Австралії, жителі Дніпра, Києва, Одеської області. Згідно з результатами судово-медичного обстеження, причина смерті всіх загиблих – отруєння продуктами горіння.

Власник готелю, підприємець Вадим Чорний 20 серпня був узятий під варту Київським районним судом Одеси. 28 серпня під час судового засідання, під час якого розглядалася апеляція Чорного на запобіжний захід, представник прокуратури заявив, що співвласник готелі Сергій Дурач вже залишив Україну. Чорний заявив, що Дурач не ховається за кордоном, а відсутня в зв’язку з запланованою поїздкою і скоро повернеться в Україну. Проте 2 вересня стало відомо, що прокуратура повідомила про підозру співвласнику, який від органу досудового розслідування ховається.

11 вересня правоохоронці повідомили про підозру старшому адміністратору готелю.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.