Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Марк Фейгін готовий і надалі оскаржувати справу незаконно засудженого Романа Сущенко в РФ.

Адвокат Марк Фейгін заявив про наміри подальшого оскарження справи незаконного засудження в Росії українського журналіста Романа Сущенко. Про це він повідомив сьогодні на спільній з Сущенко прес-конференції в Києві.

«Мало що змінилося і тепер з виходом Роману на свободу. Ми будемо і далі оскаржити кейс, за яким Романа засудили. У нас залишається і внутрішньонаціональна юрисдикція Росії, щоправда, без будь-яких перспектив, враховуючи, що суду в Росії немає. Але тим не менше, і деякі міжнародні судові інстанції, можливо, за окремим нашим скарг почнуть розглядати все, що відбувалося», — заявив адвокат.

На думку Фейгіна, звільнення Сущенко – це «політичний компроміс», оскільки процесуальна сторона «мало кого цікавила», як і в інших справах всіх 11 виданих Україні політв’язнів. «Цей політичний компроміс передбачає певні кроки в подальшому, які повинні сприяти звільненню інших політв’язнів. Це, ймовірно, треба буде сполучати з інтересами державної влади в Україні, щоб не нашкодити політв’язням, які там залишилися», — додав адвокат.

Сущенко: ФСБ готувалися до мого затримання

ФСБ Росії 30 вересня 2016 року затримала в Москві кореспондента «Укрінформу» Сущенко, назвавши його співробітником української розвідки, і звинуватила у шпигунстві. 4 червня 2018 року Московський міський суд засудив Сущенко до 12 років колонії суворого режиму. 12 вересня Верховний суд РФ визнав цей вирок законним. 7 вересня 2019 року в рамках обміну утримуваними особами з РФ в Україну повернулися 24 українських військовополонених моряка і 11 політв’язнів: Роман Сущенко, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Станіслав Клых і Микола Карпюк, Олексій Сизонович, Павло Гриб, Едем Бекіров, Євген Панов, Артур Панов.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.