Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Зовсім скоро настане повний Місяць — відмінний час для реалізації ідей і планів.

Вересневе Повня — підходящий момент, щоб визначитися з планами і закласти фундамент майбутніх перемог. Астрологи розповідають, чого очікувати і що робити, щоб змінити своє життя.

Якщо ви давно не могли щось почати, то у вересні Всесвіт дасть важелі, щоб перевернути світ. Хоча б свій. В середині місяця — в суботу — станеться повний Місяць. Воно сильно вплине на емоційний фон, тому слідкуйте за настроєм і своєчасно підвищуйте його. З настанням Повного місяця прийде нове життя, тому варто заздалегідь приготуватися до таких метаморфоз.

Особливості Повні у вересні

За прогнозами астрологів, Місяць досягне фази Повного місяця 14 вересня у 07:35 за московським часом. Пройде воно під егідою стихії Води, поданої сузір’ям Риб. Риби — негативний мінливий Знак і вищий прояв намірів Юпітера.

Фахівці dailyhoro.ru відзначають, що повний Місяць у Рибах управляє царством снів, ілюзій, підсвідомим розумом, інтуїцією і переходом від старого до нового. Новий Місяць в цьому тонкому і лагідні Знаку освячує глибокі почуття, які ми ховаємо всередині себе, такі як смуток, біль, втрати, печалі і розбитість серця. Ці почуття, які в звичайний час ми хочемо запхати подалі, зараз буде простіше пережити і відпустити. Тому це Повня нагадує нам, що чим швидше ми розберемося в почуттях, тим швидше зцілімося.

Астрологічні рекомендації на 14 вересня 2019 року

Астрологи застерігають: те, що буде відбуватися в цей день на світовій арені, у відносинах, в особистому житті, у фінансових справах, має довготривалі наслідки. У Повню будуть закладені програми життя, і всім нам варто серйозніше поставитися до своїх планів і мрій, щоб закласти основи того, що ми хотіли досягти в найближчому майбутньому.

Енергія води допоможе вирішити творчі, душевні і любовні питання. Особливо вдалою буде перша половина доби, тому що повний Місяць відбудеться вранці і відкриє двері в новий стан. Саме з ранку потрібно зробити якісь кроки: вони дадуть імпульс і поштовх майбутнім змінам. Метаморфози торкнуться всіх представників Зодіаку, однак Скорпіонам, Козерогам, Дівам, Ракам, Рибам і Овнам доля приготувала особливі сюрпризи.

Окремо зазначимо прогноз для Козерогів, Риб, Раків і Дів: Місяць обіцяє їм щасливі можливості, хоча вони можуть спокуситися на швидкий результат і втратити зв’язок з реальністю. Скорпіонам і Овнам варто пам’ятати, що для них починається час внутрішнього преображення, змін всередині і зовні. Астрологи радять представникам цих Знаків змінити пасивний стан на більш творче, навіть революційне.

Рейтинг кращих талісманів на осінь 2019 року (Фото)Читати повністю

Повний місяць змінить зоряну погоду: подує вітер змін, який принесе серйозні зміни в економіці. Весь світ буде трохи штормити, чому прийдуть напруги і тривожні сигнали. В цей час розвіються ілюзії, ми почнемо мислити більш тверезо і свіжо. Якщо ви помітите, що ваші очікування не дають повної віддачі, значить, потрібно міняти курс.

Людям у владі і бізнесу доведеться триматися міцніше всіх. Якщо чоловік не зможе довести свою спроможність на місці, його просто віднесе течією. Під вплив полнолунного шторму потрапить і грошова сфера. У зв’язку з цим рекомендується ретельно продумувати кроки аж до кінця вересня. Потрібно бути у всеозброєнні, не ризикувати даремно, не тримати гроші, а вкласти їх у щось неспаленне — коштовності, золото, землю, майно.

Настає Повня — точка прогресу, але щоб його відчути, всім нам слід зупинитися і перевірити свої перспективи. Які сильні і слабкі сторони вас і ваших намірів? Оцініть ризики: 14 вересня буде достатньо вікон і дзеркал, щоб побачити вразливі місця своїх планів і скорегувати курс, уникнувши хибних кроків та проблем. Переглядаючи свої плани, не забудьте прислухатися до інтуїції — вона підкаже вірний напрямок.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.