Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:У лікарні розповіли, що не можуть розголошувати інформацію про стан пацієнтів, однак повідомили, що двоє з них знаходяться в кардіології.

На стаціонарному лікуванні у клінічній лікарні «Феофанія» знаходяться вісім звільнених політв’язнів. Про це на прес-конференції повідомив заступник головного лікаря «Феофанії» Андрій Строкань.

Лікар зазначив, що не може озвучувати медичну інформацію про стан пацієнтів без їх згоди, але розповів, що зараз на стаціонарному лікуванні перебувають вісім звільнених українців, двоє з яких переведені в кардіологічне відділення.

За словами Строканя, Роман Сущенко проходить лікування амбулаторно, Олег Сенцов відмовився від лікування, а Станіслава Клыха перевели у військовий госпіталь.

«Є спеціалізована допомога, яка не є суто медичною і пов’язаної з соматичними захворюваннями. Я не буду вам давати конкретної інформації… Я на це не маю жодних прав. У «Феофанії» є все для того, щоб надавати допомогу людям з травмами і соматичними захворюваннями, а для всього іншого існують спеціалізовані установи, туди його і перевели», — прокоментував лікар перекладу Клыха.

Сущенко: Ні дати, ні часу не було відомо обміну

Заступник головного лікаря також зазначив, що в клініці звільненими з політв’язнями інтенсивно працює психологічна служба.

«Вчора закінчили займатися з нашими пацієнтами близько п’ятої вечора, а сьогодні з дев’ятої ранку знову почали. Тобто ми сьогодні об’єднуємо одночасно медичне обстеження і лікування з психологічним і психореабилитационным», — розповів лікар.

За його словами, найближчим часом кілька пацієнтів вже можуть бути виписані, адже у багатьох з них є хвороби, які можна лікувати амбулаторно, наприклад, стоматологічні.

Сенцов: Сподіваюся, Зеленський знає, що він робить

Як повідомлялося раніше, 7 вересня в рамках обміну утримуваними особами з РФ в Україну повернулися 24 українських військовополонених моряка і 11 політв’язнів — Роман Сущенко, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Станіслав Клых і Микола Карпюк, Олексій Сизонович, Павло Гриб, Едем Бекіров, Євген Панов, Артур Панов.

За даними омбудсмена Людмили Денисової, в Росії продовжують утримувати 113 українців, серед яких 89 кримських татар. Також Денисова повідомила, що 10 визволених українських бранців помилував президент РФ, а Бекіров і моряки були звільнені під особисті зобов’язання.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.