Стройка

Новости строительства и недвижимости

Google – це завжди небанально

У невеликому місті Маунтін-В’ю, Каліфорнія повним ходом йде будівництво нової штаб-квартири Google. Це перший офіс Google, який будується з нуля.

Фотостудія The 111th зняла з повітря зводяться будівлі, завдяки чому ми можемо побачити, наскільки небанальними з цього ракурсу виглядає проект, розроблений спільно міжнародної архітектурною компанією данського архітектора Бьярке Ингелса BIG і лондонської Heatherwick Studio, очолюваної Томасом Хезервиком.

Він складається з трьох розташованих недалеко один від одного будівель, кожне з яких увінчана білою шатровим дахом. Кожен купол покритий увігнутими панелями, які створюють ефект хвиль.

На фото видно, що дах найбільшого будівлі вже повністю завершена, і вікна в даху, які отримали назву «ліхтарів у формі посмішки» вже встановлені.

Дует архітектурних компаній вперше представив проект штаб-квартири Google в 2015 році. Тоді вони стверджували, що будівлі будуть повністю побудовані роботами. Але на фото не видно ніяких ознак роботів. Тільки звичайні будівельні крани, вантажівки і трохи важкої техніки.

Про внутрішньому облаштуванні штаб-квартири відомо, що перегородки і меблі там будуть пересувними, і це – частина завдання по встановленню нового стандарту дизайну робочого простору, яку ставить перед собою Google.

BIG Heatherwick Studio працюють також над лондонській штаб-квартирою Google, а також планують будувати офіс Google в Саннівейл.

Читайте також про те, як виглядає сама футуристична частина штаб-квартири Amazon. А також про те, що в самому серці Токіо почалася інноваційна реконструкція великого району.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.