Стройка

Новости строительства и недвижимости

Серія Chinese Blue побудована на контрасті між яскравим блакитним небом міста і монохромними геометричними формами будівель

У своїх працях німецький фотограф Себастьян Вайс фіксує кращі зразки модерністського архітектури зі всього світу. За першою освітою Вайс інженер, з другого – дизайнер, що дозволяє йому тонко відчувати красу й різноманітність архітектурних форм. Довгий час його об’єктив був спрямований на міста Європи, але остання колекція серія фотографій під назвою Chinese Blue створена в Пекіні.

Серія Chinese Blue побудована на контрасті між яскравим блакитним небом міста і монохромними геометричними формами будівель.

У характерному для себе мінімалістичному стилі фотограф відобразив безліч сучасних споруд, включаючи штаб-квартиру OMA’s CCTV і Wangjing SOHO від Zaha Hadid Architects.

«Китай – досить закрита країна з довгою історією і дуже пишається своїми традицями, – каже Вайс. – Але я хотів сфотографувати більш сучасні будівлі, які зовсім не обов’язково відповідають древнім традиціям Китаю».

«Я шукаю індивідуальність будівлі, його секрети і відмінні риси», — сказав фотограф, який сподівається, що за допомогою фотографії він «спілкується» з архітектурою.

Більшість фотографій серії зосереджені на частини будівлі, а не на те, щоб показати його повністю.

«Я маю намір лише виявити і підкреслити те, що вже є», — пояснив Експерт.

Chinese Blue Вайса прагне ізолювати архітектуру від її міського контексту. На всіх фото – лише небо і чарівна геометрія фрагментів будівель.

Незважаючи на те, що в серії з Пекіна представлені проекти дуже відомих архітектурних студій, фотограф каже, що завжди вибирає свої архітектурні предмети, скоріше, виходячи з їх «харизми», а не популярності.

Читайте також про те, як художник «виростив» на стадіоні ліс на півтора місяця. А також про те, як виглядає сама футуристична частина штаб-квартири Amazon.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.