Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:В церковній традиції 22 вересня вшановують пам’ять Іоакима та Анни, які були батьками Марії.

День їх пам’яті відзначається услід за Різдвом Пресвятої Богородиці (21 вересня) як данину преклоніння і поваги перед тими, хто подарував життя Матері Ісуса, хто своєю вірою і благочестивою поведінкою заслужив у похилому віці Дочка, за допомогою якої дароване спасіння усьому людству.

Іоаким та Анна були батьками Богородиці. Спочатку пара довгий час не мала дітей. Глава сім’ї відправився в храм, щоб принести жертву богу і попросити благословення на потомство, однак священик відмовив йому. Тоді Іоаким пішов у пустелю, щоб молитися.

Незабаром парі з’явився ангел, який приніс радісну звістку про те, що у них народяться діти, та про них буде говорити весь світ. По закінченню дев’яти місяців у Іоакима і Анни з’явилася дівчинка Марія. Батьки віддали доньку під служіння Господу.

Наші предки називають цей день Днем породіль, а Іоакима (Якима) і Ганни вважають покровителями породіль та жінок, які не можуть завести дітей. Праведною Анною і Іоакиму потрібно молитися у випадках безпліддя.

Що не можна робити, 22 вересня, в день святих Іоакима і Ганни:

Давати і брати в борг, а також вирішувати інші фінансові питання. Також не варто спати при місячному світлі — обов’язково закрий вікно шторою. Вважається, що це може забрати здоров’я і красу, а у твоєму житті почнеться низка хвороб і дрібних неприємностей.

Переїжджати. Цей день вважається несприятливим для переїздів і тривалих поїздок. Краще це зробити напередодні або перенести на наступний день. Вважається, що різка зміна обстановки 22 вересня може принести невдачу у фінансових і кар’єрних справах, а також спровокувати проблеми зі здоров’ям.

Заздрити. В цей день, як в принципі і в інші дні, не варто заздрити. Хоча у здорової білої заздрості немає нічого поганого, якщо вона тебе мотивує і змушує досягати нових вершин у кар’єрі, дозвіллі, сім’ї і життя в цілому. Але якщо заздрість для тебе тільки зайвий привід посумувати або облити жовчю оточуючих, зуміли домогтися чогось більшого, то від цього почуття потрібно позбавлятися. Постарайся навчитися радіти успіхам інших, а якщо люди спеціально провокують тебе постійним хвастощами, то просто припини спілкування.

У цей день вшановували сонце і просили його «накопичити сил і прогнати подступающую до воріт темінь». У минулі часи наречені пригощали 22 вересня свою рідню. Тому ще називали цю дату «Поднесеньев день». До молодятам сходились всі знайомі і родичі «молодих відвідати, подивитися на їх життя-буття, розуму навчити».

Молода господиня пекла пироги, якими пригощала всіх своїх родичів. Вважалося, що це забезпечить міцне здоров’я і благополуччя як молодій сім’ї, так і їх близьким.

Мешканці сіл в цей день заготовляли дрова. Влітку і на початку місяця часу на це не вистачало, тому що потрібно було збирати врожай і здійснювати інші сільськогосподарські роботи.

Селяни на млинах, домашніх круподерках і крупорушках починали обдирати просо, овес та ячмінь, мололи пшеницю на крупу.

Народні прикмети 22 вересня

  • Багато павутиння – до погожою осені та морозної зими.
  • Якщо в цей день заготовити дрова, то взимку в будинку буде набагато тепліше.
  • Сніг обіцяє поганий урожай у наступному році.
  • Якщо з модрини ще не всі голки обсипалися, то взимку буде багато снігу, але він буде швидко танути.
  • Багато лушпиння на цибулі – зима буде холодною.
  • Листя з вишні ще не опало – до теплої погоди.
  • Ожеледь 22 вересня – до дощу.

22 вересня – день осіннього рівнодення.

Саме сьогодні ніч рівняється з днем і поступово починає збільшуватися. Сонце радує людей останніми теплими променями, перелітні птахи відлітають на південь, і починається справжній осінній листопад. З цієї дати настає друге «бабине літо», яке триває аж до свята Покрова (14 жовтня). Цю пору в народі прозвали «золота осінь».

День осіннього рівнодення у вересні 2019: прикмети і ритуали

У дохристиянські часи наші предки в день осіннього рівнодення підносили подяку богам за достаток і урожай, а також відвідували кладовища і прикрашали могили.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.