Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:САП направив у ВАС України обвинувальний акт стосовно 6 осіб, пов’язаних з крадіжкою на «Укрзалізниці».

Спеціалізованої антикорупційної прокуратурою за матеріалами досудового розслідування НАБУ затверджений і направлений до Вищого антикорупційний суд України обвинувальний акт стосовно 6 осіб у кримінальному провадженні за фактом заволодіння коштами ПАТ «Укрзалізниця» при закупівлі палива в 2016-2017 роках.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2016-2017 років службові особи Філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця», зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділи коштами ПАТ «Укрзалізниця» в сумі 98,2 млн грн шляхом документального оформлення безтоварних операцій з придбання мазуту флотського і дизельного палива у ТОВ «Скела Терциум», – сказано в повідомленні на сторінці САП у Фейсбуці в суботу.

«Проте фактично зазначені матеріали не поставлялися до паромам, для потреб яких укладалися договори поставки палива, ні в орендовані резервуари», – сказано в повідомленні.

За інформацією САП серед обвинувачених 4 посадові особи Філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця» і 2 — керівники приватних комерційних установ, задіяних у незаконному заволодінні коштами.

Зеленський «розвантажив» антикоррупцыонный суд

Дії вказаних осіб кваліфіковано за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України.

«До того ж, в ході досудового розслідування встановлено, що керівник підприємства, яке отримало кошти за нібито поставлене паливо, в подальшому скоїв з ними фінансові операції з метою їх легалізації, у зв’язку з чим його дії додатково кваліфіковані за ч. 3 ст. 209 КК України», – додали в САП.

Нагадаємо, агентство Fitch Ratings підвищило кредитний рейтинг АТ «Укрзалізниця» до рівня «В»

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.