Стройка

Новости строительства и недвижимости


З космодрому вже було зроблено декілька тестових запусків

Космічний туризм потихеньку стає все ближче – програми комерційних польотів в космос розробляють відразу кілька компаній, SpaceX вибирає місця для посадки на Марсі, а компанія Virgin Galactic вже підготувала і перший приватний туристичний космопорт.

Космодром Spaceport America знаходиться в штаті Нью-Мексико. У нього є ліцензія на запуск приватних космічних кораблів – кілька тестових стартів вже пройшли.

Нещодавно компанія показала вже готову будівлю космопорту і показала проект його інтер’єру.

Перший поверх називається «Гея» (Gaia) – «Земля» давньогрецькою. За задумом дизайнерів, він і повинен нагадувати про рідній планеті тим, хто готується здійснити подорож у космос. Тут знаходяться зали очікування, кондиціонер, місця для відпочинку і спілкування.

Другий поверх називається «Перисті хмари» (Cirrus). Дизайн відсилає до тем світла, повітря і польоту. Тут – Центр управління польотами та інші приміщення, пов’язані з космічними стартами.

Ангар для космічних кораблів називається «Ворота в космос» (Gateway to Space).

Архітектори розробляли такий дизайн космопорту, який би добре вписувався в місцевий ландшафт і створював гідну обстановку для людей, які готуються до небувалого досвіду – шансу стати астронавтами.

Автори проекту – архітектор Джеремі Браун у колаборації з Viewport Studio. За розрахунками компанії, перший комерційний політ у космос може пройти вже в 2020 році.

Читайте також про те, як виглядає сама футуристична частина штаб-квартири Amazon.

Фото і відео: Virgin Galactic

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.