Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Популярний український співак KHAYAT (Андрій Хаят) вразив шанувальників особливим кліпом на пісню Osoka.

Артист вирішив показати нерозділене кохання, додавши до відео фольклорні мотиви.

Відомо, що новий кліп KHAYAT створив в тандемі з представниками компанії Masterskaya. Відео з’явилося на youtube-каналі артиста 9 жовтня і відразу ж привернуло увагу вітчизняних меломанів. Все тому, що трек Osoka став особливим у творчості KHAYAT, про що артист відверто заявив перед прем’єрою ролика.

«Пісня Osoka для мене є своєрідним очищенням від усього, що зі мною відбувалось до цього і початком нового етапу в музичній життя. Симбіоз образів, злиття музики і візуальної складової – все зібралося в моїй голові, наче пазл, як тільки були готові перші шари аранжування. Було вирішено зняти відеороботу саме на цю пісню, тому що в ній я втілив той особливий спектр емоцій, який захотілося висловити не тільки музикою, але і візуально», – розповів KHAYAT.

Автори кліпу показали нерозділене кохання, додавши фольклорні метафори. За сюжетом, дівчина вибирає не головного героя, а іншого хлопця, тому перетворюється в осоку – траву, яка здавна була символом невірності.

KHAYAT презентував свій перший дебютний альбом «KHMIL'»

Цікаво, що KHAYAT виступив не тільки автором слів і музики пісні Osoka. Артист, який є дипломованим дизайнером, самостійно підібрав всі образи, представлені в кліпі.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.