Стройка

Новости строительства и недвижимости

Это диагноз журналистике. Главное, чтоб вы не заразили президента: Комаровский возмутился вопросами Зеленскому
Це діагноз журналістиці. Головне, щоб ви не заразили президента: Комаровський обурився питаннями Зеленському

Головний педіатр України, телеведучий Євген Комаровський в мережі Facebook дуже обурився якістю сучасної української журналістки.

Працівники мас-медіа перестали відчувати сутність своєї професії, розуміти важливість тем, які важливо розуміти і висвітлювати. До такого висновку Комаровський прийшов, проаналізувавши весь список запитань журналістів до президента Володимиру Зеленському під час так званого прес-марафону, який відбувся в четвер.

Євген Комаровський підкреслює, якщо скористатися суто статистикою, то ні в одному питанні так і не прозвучали такі слова, як медицина, книга, театр, школа, спорт, інваліди, хоспіс та ряд інших важливих і дуже знакових слів.

Комаровський обурюється, більше того, слова «сім’я» і «діти» журналісти згадали лише тому контексті, що «акул пера» цікавило, як встигає глава держави проводити час з сім’єю і дітьми, враховуючи його величезну завантаженість на роботі. Ясна річ, що про дитячих будинках, дітей-сиріт і загалом про виховання дітей нічого журналістів не цікавило. Найцікавіше, що американського президента Трампа представники «четвертої влади» згадали мінімум 25 разів.

Автор публикации

не в сети 2 месяца

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 7659Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.