Стройка

Новости строительства и недвижимости

Борислав Береза: Игра в наперстки. Власть уподобилась предшественникам
Борислав Береза: Гра в наперстки. Влада уподібнилася попередниках

Люди проти продажу землі, а особливо проти продажу землі іноземцям. Як реагує влада? Аж ніяк.

Замість того щоб проводити роз’яснювальну роботу, організувати круглі столи, наповнювати інформаційний простір статтями в ЗМІ та сюжетами на тв, а так само системно просвіщати громадян, які мають безпосереднє відношення до землі і боятися ринку землі, наша влада просто замовкла. І навіть немає спроби публічного діалогу або перероблення закону в більш-менш цивілізований.

Думаєте це тому, що влада відмовилася від ідеї продажу землі або продажу землі іноземцям? Ні, все банально простіше. Щоб продавати землю іноземцям та не дратувати цих людей, хтось «дуже кмітливий» придумав схему в стилі наперстків. Не можна продавати землю іноземцям? Ок, тоді будуть давати іноземцям українське громадянство і продавати землю вже натурализированным українцям. Але у нас же є норма про те, що якщо іноземець приймає українське громадянство, то він змушений відмовитися від попереднього. Але громадяни ЄС, Канади, США та багатьох інших країн не поспішають відмовитися від своїх громадянств, які дають їм чимало переваг. А ось купити землю не проти. І це було б вигідно для всіх. Але про це треба розповідати, пояснювати ситуацію і руйнувати міфи. Влада пішла іншим шляхом. Вирішили ввести інститут подвійного громадянства, який дасть можливість іноземцям отримувати українське громадянство і не відмовлятися від свого. А після цього вже можна буде сказати, що землю продали українцю, а не іноземцю. Як сказав би покійний Чечетов «Оцініть красу гри».

Загалом, замість цивілізованого підходу та системного просвіти населення, влада уподібнилася попередникам і скотилася в аферизм подібний грі в наперстки. Я так розумію, що це одна з дій, яка чудово підходить під передвиборне гасло влади «Кінець епохи брехні». Чи ні?

Борислав Береза

Автор публикации

не в сети 1 месяц

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 15328Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.