Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Співачка Камалія презентувала в мережі кліп до пісні «Доню, не плач».

Зворушливий ролик поступово підкорює меломанів, адже у відео можна побачити легендарну артистку Ніну Матвієнко.

За словами представників Камалії, це чи не перша по-справжньому лірична пісня в репертуарі артистки. Пісня «Доню, не плач» розповість про материнство і труднощі, з якими стикаються жінки. Тому в кліпі Камалія вирішила не використовувати свої гламурні образи, зробивши ролик особливо ніжним.

«Доню, не плач» – це пісня, яку зрозуміє кожна мама. Цей статус – найважча з робіт, яка приносить найбільшу радість! «Доню, не плач» народилася так само, як народжується дитина. І ось коли у мене потекли сльози, я зрозуміла, що трек готовий. Навіть мої донечки, хоча в пісні прошу їх не плакати, можуть від неї растрогатьс», – поділилася Камалія.

Крім артистки, у кліпі знялися її доньки – двійнята Арабелла і Мірабелла. Їх участь у знімальному процесі була прогнозованою, адже Камалія неодноразово зізнавалася, що материнство – це найкраще, що з нею сталося в житті. Тому в тематичному кліпі вона показала всю ніжність у спілкуванні з нащадками. Крім цього, у ролику «Доню, не плач» знялася легендарна співачка Ніна Матвієнко.

Преса дуже дурна: Леді Гага поставила крапку в обговоренні роману з Бредлі Купером (Відео)

«Я залюбки погодилася взяти участь у цій зйомці! Мені дуже близька ця тема, тому що я сама маю енергетично міцний жіночий рід», – прокоментувала Ніна Матвієнко.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.