Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Фільм «Левине серце», знятий в Нігерії, став першою вітчизняною картиною, яку висунули на престижну кінопремію Оскар-2020.

Однак незадовго після номінації, його зняли з категорії «Кращий фільм іноземною мовою» за англомовні діалоги. Про те, що нігерійський фільм «Левине серце» зняли з номінації Оскара-2020 повідомляє видання BBC.

У джерелі відзначається, що причиною дискваліфікації стали англомовні сцени в кінокартині. А, оскільки стрічка була висунута в категорії «Кращий фільм іноземною мовою», то в цій номінації повинні бути представлені фільми, які містять в більшості «неангломовні діалоги».

Варто додати, що фільм «Левине серце» міг стати першою в нігерійської історії стрічкою, яка потрапила б у лонглист кіноакадемії і мала б можливість поборотися за престижну нагороду.

Однак творці картини і її фанати обурені таким рішенням, оскільки англійська мова є офіційною мовою Нігерії, а сама країна лише в 1960 році отримала незалежність від Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії.

З’явився трейлер фільму «Венді», який по-новому оповідає про Пітера Пена (Відео)

Додамо, за сюжетом стрічки «Левине серце», жінка з Нігерії з усіх сил намагається врятувати бізнес свого батька. Однак з-за того, що вона живе в суспільстві, де домінують чоловіки, їй це дається досить складно.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.