Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Вже в грудня 2019 року запланована одна з найбільш очікуваних передноворічних екранізацій – «Різдвяна історія» за мотивами книги Чарльза Діккенса.

У мережі вже з’явився перший трейлер до минисупериалу разом з Томом Харді, Шарлоттою Райлі та іншими популярними акторами.

У січні 2019 року стало відомо, що творець популярного серіалу «Гострі дашки» Стівен Найт займеться екранізацією Том Харді зіграє в серіалі, який знято за мотивами книги Чарльза Діккенса: деталі п’яти книг Чарльза Діккенса і першим твором, за який він візьметься, буде «Різдвяна пісня у прозі, або різдвяне оповідання з привидами».

Також тоді автори ідеї повідомили, що мінісеріал, що складається з трьох серій, вийде в грудні 2019 року. Творці стримали своє слово і напередодні прем’єри на ютуб-каналі BBC опублікувала перший трейлер «Різдвяної історії».

З’явився трейлер фільму «Венді», який по-новому оповідає про Пітера Пена (Відео)

Як можна помітити на відео, нова екранізація книги Чарльза Діккенса буде відрізнятися від попередніх своєю похмурістю. Поки у Стівена Найта і Ніка Мерфі заплановано три серії «Різдвяної історії». Цілком імовірно, що в кожному з епізодів розповідатиметься про один з привидів, які відвідали скнару Скруджа напередодні Різдва.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.