Стройка

Новости строительства и недвижимости


Український дизайн, пропущений через призму японського сприйняття прекрасного

Shkrub House — будинок архітектора Сергія Махна для своєї родини, у якому автор втілив мікс етніки з японською культурою та інноваційними технологіями. У передмісті Києва на 370 квадратних метрах звели двоповерховий будинок з солом’яним дахом і великим вікном у всю висоту будівлі з видом на українсько-японський сад. Про це розповів His.

Інтер’єр проекту — в сучасному українському стилі під впливом японської філософії вабі-сабі, яка знаходить красу і гармонію в неідеальному. Глиняні стіни створені за технологією давніх хат-мазанок, а дерев’яні поверхні — це розібрані 11 старих покинутих будинків.

Екологічність — це, що відрізняє цей об’єкт. А також мистецтво: тут на кожному кроці — предмети сучасного українського арту і кераміка з колекції архітектора.

«Завдяки Японії я навчився любити Україну. Коли вперше її відвідав і побачив, як вони цінують свою спадщину, зрозумів, що українська культура — також надзвичайно багата, але ми не завжди вміємо її цінувати. Японія повернула мені Україну. Відкрила очі і головне — відкрила серце того багатства, яке я маю від народження, у себе вдома. Тому я створюю український дизайн, пропущений через призму японського сприйняття прекрасного», — говорить Сергій Махно.

Нагадаємо, Sergey Makhno Architects — майстерня сучасного українського дизайну та архітектури. За 16 років роботи вона має близько 600 реалізованих проектів в 17 країнах. Компанія працює в трьох напрямках: дизайн інтер’єрів, архітектура і предметний дизайн. У минулому році студія відкрила власне керамічне виробництво.

Раніше ми розповідали про те, що Sergey Makhno Architects увійшла в список ТОП-6 українських дизайн-студій за версією міжнародного порталу про дизайні.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.