Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини України:Володимир Зеленський пояснив, чому не було «швидких посадок» корупціонерів.

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що обіцяні посадки корупціонерів є лише питанням часу і необхідності підготувати всі необхідні матеріали, щоб справи не розвалювалася в судах.

«Колишні політики не можуть зараз в цій системі, по-перше, це вже не схема, а система, знайти собі місце. І вони його не знайдуть, поки ми живі, скажімо так, в нормальному сенсі цього слова. Вони можуть виїжджати лише за кордон, але не всі зможуть виїхати, і всі люди це бачать. Не дуже багато посадок? Поки що це не почалося? І згоден, і ні. Дивіться, «справа Свинарчуков» є? Є. Пашинський є? Є. Микитась є? Є. Дубневич є? Є. Навіть ви бачите, у Верховній Раді за Дубневича не всі голосували. Всі бояться, що до них буде таке ж ставлення. І правильно бояться – воно буде таким. А далі будуть вироки цим людям, про яких я говорив», – сказав він в інтерв’ю «Відверто з президентом» за кермом автомобіля Tesla, яке розміщене Офісом президента на сторінках в соцмережах в четвер.

Зеленський зазначив, що якщо вироків не буде, то «будуть відкриті інші справи, і ніхто не буде зупинятися». «У чому є проблеми швидких відразу посадок? Багато справ, повірте нам, є, до яких ми зрозуміли, що повинні підготуватися. Інакше ці люди будуть виходити на свободу, тому що всі ці справи розваляться в судах. Тому все буде. І з справою Каті Гандзюк, і з Павлом Шереметом, і всі ці справи в оборонній сфері, всі вони будуть», — зазначив він.

Тейлор: Вплив одного олігарха на пана Зеленського викликає особливе занепокоєння

Президент також повідомив, що «справою Майдану» зараз починається займатися заступник генерального прокурора України — головний військовий прокурор Віктор Чумак. «Він повинен створити групу, і вже її створив. Дійсно, розглядалася справа шість років, і ми як суспільство не бачимо справжніх результатів цієї складної справи. Я впевнений, що будуть», — пообіцяв Зеленський.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.