Стройка

Новости строительства и недвижимости

Новини культури:Елайджа Вуд хоче зняти новий «Кошмар на вулиці В’язів».

Зірка трилогії «Володар кілець» Елайджа Вуд і його партнер по студії SpectreVision Деніел Ної готові зняти нову версію знаменитого фільму жахів «Кошмар на вулиці В’язів». Про це вони розповіли в інтерв’ю виданню Coming Soon.

«Це справжній проект мрії для нас, ми хотіли б отримати шанс зробити фільм з цієї серії. У нас є дуже специфічна версія її розвитку. Я думаю, що було б дуже цікаво істотно переробити франшизу», — прокоментував Ной.

«Ця всесвіт, персонаж і ідея є цікавою для нас «пісочницею», в якій ми могли б пограти. Зробити щось абсолютно нове. Адже зараз безліч класичних фільмів жахів обзавелися різної якості сиквелами, і в кінці кінців злегка виродилися», — додав Вуд. Партнери не уточнили, чи обговорювали вони свої ідеї з власниками прав на франшизу.

Нові деталі «Фантастичних створінь 3» порадують фанатів «Гаррі Потера»

Нагадаємо, що спроба перезапустити «Кошмар на вулиці В’язів» була зроблена в 2010 році. Фільм не зміг повторити успіх оригінальної картини 1984 року випуску. Його світові касові збори склали всього 115 мільйонів доларів. Сюжет проекту будувався навколо маніяка на ім’я Фредді Крюгер, який став одним з найбільш впізнаваних і популярних персонажів цього жанру.

Автор публикации

Пользователи не найдены

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.