Стройка

Новости строительства и недвижимости

Черновил: при Порошенко была уверенность – Украину не предадут, сейчас такой уверенности – нет
Чорновіл: при Порошенко була впевненість – Україну не зрадять, зараз такої впевненості немає

Політолог Тарас Чорновіл в ефірі одного з каналів зазначив, що зараз нова влада, згадуючи про війну і Мінських угодах любить підкреслювати, що «Це ж Порошенко погоджував, Порошенко підтримав, Порошенко здавав…».

При цьому ніхто з оточення президента навіть не намагається дати відповідь на питання, чому саме цей «зрадник Порошенко» не зробив жодного кроку назад, чому при ньому відвойовували території і добивали РФ у всьому світі, чому «формулу Штайнмайера» значно критичної ситуації відкинули і навіть на розгляд не виносили, а зараз все це обрушилося?

Політолог зазначає, насправді відповідь на це питання знають всі, тому що він очевидний. Тому що тоді були при владі гідні люди, а сьогодні – пристосуванці. Поки президентом України був Петро Порошенко, ми могли бути впевнені: нас не зрадять. Зараз, коли прийшли «нові обличчя», нам доводиться навіть нейтральних ситуаціях очікувати зраду і підступність.

За словами Чорновола, ми більше не Центрально-Український прототип Ізраїлю. Ми не Грузія, ми навіть не Білорусь. Ми – це дивне населення, яке обирає владу, яка «… лягли і просять …».

Автор публикации

не в сети 3 месяца

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 11389Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.