Стройка

Новости строительства и недвижимости

Эксперт: если глава РПЦ Кирилл снова пожадничает и, то Россия получит еще одного недоброжелателя и еще один патриархат признает ПЦУ
Експерт: якщо глава РПЦ Кирило знову поскупиться і, то Росія отримає ще одного недоброзичливця і ще один патріархат визнає ПЦУ

Єрусалимський патріарх Феофіл III поки не піде за прикладом своїх грецьких побратимів архієпископа Елладського і патріарха Олександрійського у визнанні ПЦУ. Такою інформацією поділився ізраїльський політичний експерт, блогер Соломон Манн.

Він розповідає, як відомо, патріарх Феофіл перебуває в напружених відносинах з усіма сторонами конфлікту. У свій час Варфоломій довго заперечував кандидатуру Феофіла і продавлював свого кандидата. РПЦ тоді виступала на боці Фанару і оскаржувала 8 ставропігій у Феофіла, претендуючи на російську церкву в Палестині. Росія вклала в Афонські монастирі сотні мільйонів доларів, у той час як в значно більш великі Єрусалимські святині не вклала ні долара.

За словами експерта, Феофіл зараз на роздоріжжі і чекає російського сигналу: перемкне Росія фінансування з лукавих візантійців на Палестину – і Феофіл піде на конфронтацію з Фанаром разом з патріархом Антіохійським. Якщо глава РПЦ Кирило знову поскупиться і, якщо Росія вважатиме, що купити ворогів буде ефективніше, ніж утримувати друзів, то Росія отримає ще одного недоброзичливця і ще один патріархат визнає ПЦУ.

Автор публикации

не в сети 3 месяца

editor news

0
Комментарии: 0Публикации: 11389Регистрация: 04-05-2018

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.